Rama takim me Yuri Kim në orët e vona

Kryeministri Edi Rama ndodhet në një takim me ambasadoren e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim.

Takimi mes Ramës dhe ambasadores Kim po zhvillohet në rezidencën amerikane.

Sipas raportimeve mediatike, takimi mes tyre po zhvillohet prej më shumë se 1 ore.

Nuk dihet tema e diskutimit mes Kryeministrit Edi Rama dhe ambasadores amerikane Yuri Kim.