Ishte objektiv i Partizanit, Gledi Mici rinovon kontratën me Prishtinën

Gledi Mici ishte një dëshirë e vjetër e Partizanit në merkato, teksa do të vijojë të mbetet i tillë, pasi Prishtina dhe mbrojtësi fierak, kanë rënë dakord së fundmi për të rinovuar kontratën edhe për 3 vitet e ardhshme.

Lajmi është konfirmuar nga vetë klubi kryeqytetas, nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare. Mici, i transferuar para një viti nga Shkëndija e Tetovës, me Prishtinën në edicionin e sa po përfunduar ka regjistruar 38 ndeshje zyrtare me Prishtinën duke shënuar 1 gol dhe duke asistuar në dy ndeshje.

NJOFTIMI ZYRTAR I KLUBIT: 

̈!

Klubi dhe mbrojtësi i majtë kanë rënë dakord për të rinovuar kontratën për tre vitet e ardhshme.

Gledi Mici, i transferuar para një viti nga Shkëndija e Tetovës, me Prishtinën në edicionin e sa po përfunduar ka regjistruar 38 ndeshje zyrtare në tre garat duke shënuar 1 gol dhe duke asistuar në dy sosh.

̈ ̈ ̈ ̈̈ ̈ ̈ ̈

“ ̈ ̈ ̈ ̈ , ̈, ̈ ̈ ̈. ̈ ̈ ̈ ̈ ̈ ̈ ̈ ̈”, tha, me rastin e nënshkrimit, Gledi Mici.