Djali i këngëtares shqiptare i propozon partneres për martesë në Maldive (FOTO)

Djali i madh i këngëtares Gili, Roberi i ka dhënë fund beqarisë. Roberti i propozoi partneres së tij Herolinës në Maldive, në ditëlindjen e 30.

Fotot nga moment përrallor, i ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale vetë Herolina. Ndërsa Gili postoi një foto të çiftit dhe shkroi: “Urime fejesa. Gjithmonë bashkë e të lumtur qofshit!”.