“Dikur nuk kishim asgjë”, Azet zbulon dhuratën luksoze që i ka bërë vetes (Foto)

Azet është një nga reperët më të suksesshëm shqiptar që falë talentit dhe punës ka arritur shumë në jetë, qq sa reperi i ka siguruar vetes një super dhuratë luksoze.

Së fundmi Azet ka zbuluar se ka blerë një makinë “Mercedes S Class S500”, që kushton mijëra euro. Azet ka publikuar në Instagram një foto të makinës së re dhe ka kujtuar kohën kur dikur nuk kishte asgjë, ndërsa sot mund të ketë çdo gjë që dëshiron.

“Falenderimi i takon Allahut! …nuk kishim asgjë”, shkruan reperi përkrah fotos.