Andorrë U21-Shqipëri U21/ Spektakël i Brojës dhe Karricës, mbrojtësi kundërshtar shkakton autogol

Shqipëria U-21 ka realizuar edhe golin e tretë ndaj Andorrës në sfidën e vlefshme për Grupin B të kualifikueseve të Europianit.

Karrica futet bukur brenda në të djathtë të zonës, talenti shqiptar i Dinamos së Zagrebit, provon të asistojë për Brojën në qendër, teksa mbrojtësi kundërshtar Alvarez devijon topin në rrjetë duke shkaktuar autogol.