Bora Zemani prezanton të ëmën për herë të parë (Foto)

Moderatorja Bora Zemani është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi na ka prezantuar me të ëmën.

Bora ka publikuar në Instastory një video pranë saj, e cila po e shoqëron deri te makina. E ëma është një grua brune dhe shihet se moderatorja ka marrë shumë nga ajo në tiparet e fytyrës.

Videos i bashkëngjitet më vonë dhe babai, por këtë të fundit e kemi parë dhe më parë në Instagramin e Borës.