U nda nga Patris Berisha, zbulohet mbiemri që mban djali i dytë i Tunës

Djali i dytë i Tunës i cili erdhi në jetë një muaj më parë ka realizuar tashmë setin e tij të parë fotografik.

Fotot e vogëlushit simpatik i ka hedhur në rrjetet sociale Tuna dhe ka zbuluar se bebi Zen është bërë imazh reklamash. Ajo që vihet re është mbiemri Sejdi që Zen mban edhe në profilin e tij në “Instagram” të hapur sigurisht nga Tuna.

Këngëtarja është ndarë me ish-bashkëshortin e saj Patris Berisha gjatë kohës sa ishte shtatzënë dhe të dy fëmijët në rrjete sociale mbajnë mbiemrin e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by (@tunasejdi)