VIDEO+18/ Çifti në Tiranë del në ballkon dhe kryen marrëdhënie intime

Fantazia e çifteve të reja nuk ka fund, e këtë e ka treguar edhe një çift nga Tirana, të cilët mesa duket janë mërzitur duke kryer marrëdhënie seksuale në ambientet e shtëpisë dhe kanë vendosur që ta bëjnë në ballkon. Dy të rinjtë, sapo ka kaluar ora 23:00, kanë dalë në ballkon dhe kanë filluar nga ‘puna’, por rënkimet e vajzës kanë zgjuar banorët, dhe njëkohësisht kanë tërhequr vëmendjen e dy qytetarëve që ndodheshin poshtë pallatit.

Qytetari, i cili ka dërguar videon është banor i atij pallati dhe shkruan se kjo është një ngjarje papranueshme, pasi aty jetojnë shumë familje. Ngjarja ka ndodhur në zonën e “5 Majit”, në një kompleks të ri pallatesh.

Ai shprehet:

Prsh JOQ. Shiko si bejne seks ne ballkon, ora 23:15. Thjesht deshiroja ta publikonit sepse jemi me femije edhe nen e babe ne ate pallat edhe sdo deshiroja qe kjo situate te perseritet perseri sepse mir qe bejne seks po te pakten zhurma u degjonte ne kat te pare. NUk eshte gje e mire. Flm