Ra nga kati i dytë i shtëpisë, humb jetën 68-vjeçari! Emri

Një person ka humbur jetën tragjikisht pasditen e kësaj të mërkure në Korçë. Mësohet se Hajret Shkëmbi, 68 vjeç, ishte duke punuar në banesën e tij dhe u rrëzua nga skela.

Ngjarja është raportuar në lagjen e “Trekëndëshit”.

Raportohet se gjithçka ka ndodhur aksidentalisht, pasi i ndieri ka humbur ekuilibrin. Policia ndodhet në vendngjarje për të zbuluar rrethanat e këj rasti.