E rëndë/ Bie nga skela, humb jetën punëtori në Korçë

Një punëtor ka humbur jetën në qytetin e Korçës. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në zonën e njohur si ‘Trekëndëshi’ në qytetin juglindor.

Punëtori ka rënë nga skela e katit të dytë të ndërtesës ku po punonte dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme, pasi ka marrë dëmtime të shumta.

Ende nuk dihet identiteti i tij, ndërsa policia ka nisur hetimet.