Beteja për jetë a vdekje/ Luftë mes gjarpërit gjigant dhe qenit, ja kush fiton (Video)

Në një video të publikuar në rrjetet sociale, momentet kur qeni bari dhe gjarpri u përplasën në vresht të lënë pa frymë.

Në fund të videos, qeni i zemëruar shihet duke shqyer gjarpërin gjigand.

Video nuk ka autor por menjëherë pas publikimit në rrjete sociale mblodhi me mijëra klikime.