Video/ Agron Llakaj bashkëpunon me Ylli Bakën dhe sjell këngën e tij të parë

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj, ka zbuluar se së shpejti do të sjellë në treg një këngë. Me anë të një postimi në “Instagram”, Llakaj ka postuar një copëz nga bashkëpunimi me këngëtarin e njohur, Ylli Baka

Kënga i është dedikuar Memaliajt, vendlindjes së tyre. Surpriza do të jetë gati për pak ditë.

“Me Ylli Baka…edhe pak ditë dhe “Miniera e floririt” është gati… Këngë për vendlindjen tonë Memaliaj. . Ju uroj një muaj të mbarë për të gjithë! Shëndeti mbi gjithçka!”- shkruan aktori.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Agron Llakaj (@agronllakajofficial)