Vajza e Paul Walker i emocionon të gjithë me foton përkrah Vin Diesel

Meadow Walker, vajza e të ndjerit Paul Walker, vazhdon të ruajë miqësinë me shokët më të mirë të të atit.

Së fundmi, ajo i ka prekur të gjithë fansat e aktorit të ndjerë me një postim në rrjete sociale. Meadow Walker ka ndarë në Instagram një foto të saj me Vin Diesel dhe vazjën e tij 13-vjeçare, Hania. Ajo shihet duke e përqafuar Vin Diesel dhe kjo foto i ka emocionuar të gjithë.

“Familje”, ka shkruar Meadow përkrha fotos, duke treguar se aktori i famshëm, që ishte miku më i mirë i babait të saj, zë një vend shumë të rëndësishëm në jetën e saj.

“Vetëm dashuri, gjithmonë…”, komentoi Vin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meadow Walker (@meadowwalker)