“Sylesh, eskorta në Dubai që vinë e merren me muzikë”/ Alban Ramosaj thumbon Kozeta Kurtin

Fituesi i “Kënga Magjike 2021″, Alban Ramosaj, ka vazhduar “sherrin” që ka nisur në rrjetet sociale, pas festivalit dhe komenteve që janë bërë për faktin se ai rrëmbeu trofeun e këtij viti.

Ramosaj ka postuar në profilin e tij në Instagram, në Instastory, foto të cilat ironizojnë komentin që bëri anëtarja e jurisë së festivalit, Kozeta Kurti.

Ja këtu në Dubai duke vuajur. Hej sylesh si ma ke syrin për Eurovizion? Sylesh, unë jam veçse një sylesh i gjorë, të lutem tani mos më bullizo me kështu iderash që nuk i “mbroj” dot,”-shkruan Alban Ramosaj.

LEXO EDHE  Lori Hoxha zbulon fobinë e saj më të madhe që nuk e tejkalon dot

Këtë sherr virtual e ka nisur i pari kantautori Flori Mumajesi.

LEXO EDHE:

Sherri virtual mes artistëve të “Kënga Magjike”/ Flori hap sfidën në rrjetet sociale dhe ironizojnë Kozeta Kurtin