Sherri virtual mes artistëve të “Kënga Magjike”/ Flori hap sfidën në rrjetet sociale dhe ironizojnë Kozeta Kurtin

Flori Mumajesi është përfshirë në një debat virtual me Kozeta Kurtin, e cila këtë vit ishte pjesë e jurisë profesioniste të festivalit “Kënga Mgjike”. Pas natës finale dhe shpalljes së fituesit, Kurti bëri një postim të gjatë në “Facebook” ku shprehet se prodhimet muzikore të këtyre viteve të fundit janë shumë të dobëta dhe ndalet … Continue reading Sherri virtual mes artistëve të “Kënga Magjike”/ Flori hap sfidën në rrjetet sociale dhe ironizojnë Kozeta Kurtin