Policia britanike, thirrje banorëve: Ruhuni nga ky njeri, i gjetëm në shtëpi gruan dhe fëmijën të pajetë

Autoritetet policore në Louth, Lincolnshire, të Britanisë së Madhe, lëshoi sot një alarm të gradës së lartë duke u bërë thirrje banorëve që të ruhen nga një burrë pasi në shtëpinë e tij u gjetën të vrarë e shoqja dhe fëmija i tyre.

Bethany Vincent, 26 vjeçe dhe djali i saj 9 vjeçar Darren Henson, u gjetën të vrarë me thikë në një banesë. Ngjarja tronditëse ka shokuar banorët e zonës, raporton noa.al duke cituar The Mirror.

LEXO EDHE  Protesta kundër izolimit në Australi

Policia njoftoi se u ka kërkuar njerëzve që të mos i afrohen 29 vjeçarit Daniel Boulton, por të telefonojnë në 999 nëse e shohin atë, pasi trupat e një gruaje 29 vjeçe dhe fëmijës 9 vjeç u zbuluan të pajetë.

Oficerët nga Policia e Lincolnshire thanë se apeli ndikoi në gjetjen e të dyshuarit dot pasdreke siç shihni pamjet në galeri.