Bie në humnerë, humb jetën 70-vjeçari

Një ngjarje e rëndë është regjistrurar në zonën e Vlorës gjatë mbrëmjes së djeshme.

Rreth orës 09:15, në hyrje të fshatit Nivicë, Tepelenë, është rrëzuar nga “Ura e Madhe” shtetasi A. B., rreth 70 vjeç, banues në fshatin Vasjar, Memaliaj (dyshohet të jetë rrëzuar aksidentalisht).
Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme ndërsa mësohet se Shërbimet e Komisariatit të Policisë Tepelenë dhe shërbimet zjarrëfikëse e nxorën trupin e pajetë të shtetasit A. B.