‘Fredi më ra sipër pas 1 ore s*ks!/ 36-vjeçarja shkon në spital me trupin e të dashurit të vdekur

Ajo që duhej të ishte një natë romantike midis dy të dashuruarish, është shndërruar në një tragjedi. Ngjarja e rëndë ndodhi të enjten mbrëma në një apartament në Nairobi, Kenia ku jetonte 36-vjeçarja, i dashuri i të cilës gjeti vdekjen tragjike.

Pas rreth një ore seks, 44-vjeçari i ra sipër të dashurës së tij pa ndjenja. Viktima i quajtur Frederico, shkoi në apartamentin e të dashurës për disa orë intimitet por gjithçka përfundoi në mënyrë fatale.

E reja kishte telefonuar një taksi për ta çuar të fejuarin në spital, por ishte shumë vonë për të pasi ndërroi jetë. “Bëmë seks për rreth një orë, dhe bëri një zhurmë mbytëse para se t’i binte të fikët”-tha gruaja para agjentëve. Trupi i 44-vjçarit do i nënshtrohet një autopsie për të kuptuar shkakun që çoi në vdekjen e tij.