“Më kanë kërcënuar personazhe të njohur”/ Producenti i njohur: I përjashtova nga projekti

Producenti Ermal Qori, i ftuar në emisionin “Showbiz” nga Livia Kasemi, ka folur për prapaskenat e filmit Lokomotiva 2.

Ai tregoi se ka pasur momente, ku ka larguar aktor nga shesh xhirimi, ku disa dhe i ka përjashtuar. Më tej shton se pasi i ka larguar është kërcënuar nga personazhe të njohur të showbiz-it, për t’i rikthyer në film.

LEXO EDHE  Mediat e huaja shkruajnë për pushimet e Dua Lipës në Shqipëri: Vend piktoresk

“Më kanë kërcënuar pasi i kam larguar nga projekti , për tu rikthyer ne film , personazhe te njohur të showbiz-it “ ka thënë Qori.