VIDEO/ Theu herësin, djali i Aqif Rakipit “party” në kohë pandemie

Djali i Aqif Rakipit, Ornaldo Rakipi ka thyer herësin, duke siguruar kështu një karrige në Parlamentin e ardhshëm. Një emër pak i njohur në politikë, mirëpo që u bë një nga më të votuarit në zgjedhjet e 25 prillit.

Fitoren ai ka zgjedhur ta festojë gati 2 javë pas shpalljes së rezultatit. Ai raportohet se ka ftuar miqtë e tij në një party.

Në videon e publikuar nga ‘JOQ’, shihet që të riut i kanë bërë dhe tortë në ngjyrat e Partisë Socialiste, si dhe kanë vendosur sipër saj foton e Rakipit.

Pershendetje Joq. Ornaldo Rakipi duke festuar mandatin per rilindjen nuk ka COVID-19″, shkruhet përkrah videos së bërë publike.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)