Takim Rama-Basha? Reagon Partia Demokratike

Partia Demokratike mohon zërat se ka pasur një takim me kryetarit të PD-së Lulzim Basha dhe kryeministrit Edi Rama.

“Nuk ka patur asnjë takim midis Lulzim Bashës dhe Edi Ramës”, thuhet në një reagim të zyrës së shtypit pranë Partisë Demokratike.

Sipas PD, “kjo është një gënjeshtër tjetër për të mbuluar vjedhjen më të madhe të votave në historinë e Shqipërisë nga Rama-Doshi-Rakipi dhe bandat e tyre”.