Çfarë ndodhi? Antonela largohet nga studio pas sherrit me Blerimin

Puntatën e djeshme në “Për’puthen”, teksa po transmetohej takimi i Antonelës dhe Saimirit, ajo është larguar nga studio. Kjo erdhi pas tensionit të saj me Blerimin, që është krijuar prej kohësh.

Nuk dihet se çfarë është thënë mes tyre, por teksa po trnsmetohej takimi vërehej një situatë e tensionua në studoi por shikuesit nuk arritën të dëgjonin asgjë,

Blerimi tha se nuk i kishte thënë asgjë Antonelës dhe ajo po viktimizohej si gjithminë.