Denoncimi/ Profesori i njohur ndërron jetë 6 orë pasi bëri vaksinën

Një Profesor në pension ka ndërruar në Shqipëri ka ndërruar jetë vetëm 6 orë pasi ka bërë vaksinën.

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një denoncim të një qytetari nga Elbasani, i cili shkruan se profesori i njohur Hysen Peja ndërroi jetë 6 orë pasi u vaksinua.

Postimi i Berishës:

Profesor Hysen Peja ndahet nga jeta 6 ore pas vaksinimit.

Lexoni mesazhin e mjekut dixhital. sb

Prsh. Prof . Berisha. Me kete rast po ju coj nje info qe ne kete kohe fushate nuk ka peshe, por nuk mund ta fsheh: Ne Elbasan vdiq nje profesor ne pension Hysen Peja ne moshen 80 vjecare, 6 ore pasi aplikoi vaksinen!!! Ju a nisa per te ju vene ne dijeni, pasi Komiteti i lepirsve te Edi Rames  asnjeher nuk i vlereson rastet e tilla qe i cohen nga rrethet!!! Mgjt se pari te fitojme betejen me shpurren e ndyre te Rilindjes! Jemi mire ne terren…dhe fitorja eshte mese e qarte!! Suksese e shendet Prof…Respekte!!

LEXO EDHE  Analiza nga Universiteti i Uashingtonit: Pandemia COVID-19 ka shkaktuar gati 6.9 milion vdekje