“Do të ikësh nga PS po humbe?” / Rama nervoz heq mikrofonin dhe largohet nga studio (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama e ka lënë në mes intervistën me gazetarin Ilir Babaramo në Report Tv.

I bezdisur nga një sërë pyetjesh për reformën në drejtësi, punën e SPAK, kapjen e drejtësisë së re, mos-hetimin e tenderave si ai për uniformat e ushtrisë apo tenderi për ndryshimin e logos së TKOB kanë nervozuar kreun e qeverisë.

LEXO EDHE  I infektuar me Covid, humb jetën aktori Guljelm Radoja

Gazetari e ka pyetur nëse do të largohet edhe nga PS nëse humbet zgjedhjet, por Rama ka hequr mikrofonat dhe është larguar. Shihini videon poshtë duke filluar që nga minuta 1.11.30.