Mevlani foto me Ledjanën, kjo e fundit reagon duke komentuar

Dy konkurentët e “Përputhen” duket se po kalojnë momente të mira edhe jashtë programit. Bëhet fjalë për Ledjana Prengën dhe Mevlan Shabën.

Ky i fundit ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku është bashkë me Ledjanën.

LEXO EDHE  Lajm i trishtë! Ndërron jetë aktori i famshëm i serialit "Ertugrul" (FOTO)

“Kjo dashnia por si zjarri”, shkruan ai bashkëngjitur fotos.

Një koment rezervoi edhe vetë Ledjana, e cila shkruan:

“Ahh për mua ka me t’marrë malli”.