Bietës i ndodh e papritura në emision për shkak të alergjisë: S’mbahen lehtë 36 vite mbi supe

Pasditen e djeshme në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon nisi si zakonisht, por pas pak sekondash u shoqërua me një ndjesë nga vetë autorja dhe moderatorja. Shkak u bë zëri i saj i ngjirur për shkak të alergjive me ardhjen e pranverës.

“Ju kërkoj ndjesë për mungesën e entuziazmit në zërin tim, por me ardhjen e pranverës kuptohen alergjitë… pastaj nuk është dhe aq e lehtë të mbash 36 vite mbi supe”, tha me humor ajo, duke iu referuar ditëlindjes pak ditë më parë.

LEXO EDHE  Shesin video seksi në internet për të paguar qiranë, çifti: Fëmijët e zbuluan sekretin dhe u treguan gjyshërve

Pavarësisht të gjithave, emisioni vijoi si çdo herë tjetër, nga Remzie Osmani te diskutimi për lumturinë e lehtësimit të masave anti-covid.