Sherri mes moderatoreve/ Roza Lati i tha se u merr burrin të tjerave, Bieta Sulo i kthen përgjigje publikisht

Sherri mes dy moderatoreve Roza Latit dhe Bieta Sulos mesa duket nuk ka për të përfunduar ende.

Dy ditë më parë, Roza Lati “thumboi” Bieta Sulon duke thënë se “nuk ia marrim burrin njeriu”.

“Pashë emisionin e Sulos. Kishte ftuar Dalina Buzin për serialin SNOB. Mikpritje shumë e mirë, i bëri komplimenta, e priti shumë mirë. Nuk e kuptoj, vura re që më duket e kishte personale me mua por ne nuk është se ia marrim burrin njeriu, më vjen keq. Jo zemër nuk janë të gjithë si ty, nuk janë të gjithë si ty… “-tha ajo.

LEXO EDHE  Donaldi “tradhtoi” DJ Dagz, reagon për herë të parë DJ PM

Bieta Sulo i ktheu një përgjigje jo të drejtpërdrejtë, por u sigurua që Roza ta merrte mesazhin.

“Suksesi i këtij emisioni është dhe fakti që njerëz që kanë qenë protagonist në këtë emision, vazhdojnë të jetojnë me famën e kësaj daljeje televizive dhe 6 muaj dhe nëqoftëse kanë qenë më herët të ftuar apo një vit më përpara unë i ndjej nga zemra dhe të them faleminderit”- tha Bieta.