VIDEO/ Arsenal dhuron spektakël, Lacazette nuk fal

Është zhbllokuar në minutën e 33-të ndeshja e Premier League me Arsenal dhe Sheffield. Ka qenë Lacazette që ka shënuar për Topçinjtë.

Francezi ka finalizuar në mënyrën e duhur një aksion të mrekullueshëm të skuadrës.

LEXO EDHE  Shevchenko largohet nga drejtimi i kombëtares ukrainase, ja arsyeja