Melisa reagon pas thashethemeve për lidhjen me Andin: Le të hapen letrat për të gjithë

Tea Trifoni tregoi se edhe Andi Shehu ka qenë në një lidhje me një vajzë gjatë kohës kur shtireshin në program se ishin bashkë. Ndonëse ajo nuk përmendi emra, të gjithë po aludojnë se ajo vajzë është pikërisht Melisa Lleshi, pasi Andi është përfolur vetëm për një lidhje me të.

Melisa reagoi nëpërmjet një videoje në Tik Tok, ku tregon se do të rikthehet shumë shpejt në Instagram për të folur edhe ajo në lidhje me këtë temë.

Personazh publik apo jo personazh publik, mbi të gjitha jam njeri prej mishi e gjaku si të gjithë ju. Por me sa duket asnjë nuk ndalet. Nuk më ka mbyllur asnjë Insatgram-in, account-in e kam mbyllur vetë, sepse më lodhët.

Do rikthehem, sepse duhet të flas dhe unë. Jo për publikun, sepse unë nuk i detyrohem askujt që të flas gjëra të mia private! Këtë pjesë duhet ta kenë të qartë gjithë njerëzit dhe portalet. Duhet të flas, sepse mesa duket supet e mia nuk mbajnë dot hipokrizinë, filozofinë dhe moralet që shesin një pjesë për të dalë nga situata.

Por nuk ngrihesh duke ulur të tjerët, por meqë dëshironi këtë lojë, ua kam borxh pra! Le të hapen letrat për të gjithë dhe të vendosim pikat mbi i, sepse realisht më lodhët, por nuk rrëzohem!”, shkroi Melisa në videon e saj.

LEXO EDHE  Nuk pranoi ftesën si spektatore në inaugurimin e TKBO, Inva Mula: Nuk ua fal që s’bënë homazhe për prindërit e mi

I pari që reagoi për këtë çështje ishte Andi, i cili paralajmëroi se shumë shpejt do të tregojë edhe ai versionin e tij.