50-vjeçari tenton t’i japë fund jetës në Tiranë

Një tjetër ngjarje e rëndë ka nddhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet, ku një person rreth 50 vjeç ka tentuar t’i japë fund jetës me armë zjarri.

Siaps policisë personi është dërguar menjëherë në spital ku ndodhet në rrezik për jetën, dërkohë po vijon puna për zbardhjen e shkaqeve.

LEXO EDHE  VIDEO/ Zjarret në Gjirokastër, dorëzohet Peleshi: E pamundur, duhen evakuuar banorët

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 07.04.2021, rreth orës 21:35, në rrugën “Josif Pashko”, është vetëplagosur dyshohet me armë zjarri  një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 50 vjeç, i cili ndodhet në spital, në gjendje të rëndë shëndetsore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.