Video/ Festa e Bayern-it zgjat pak, Mbappe rikthen në avantazh Parisin

Bayern ka barazuar kundër PSG-së por vetëm për pak çaste. Thomas Muller ka kapur në befasi mbrojtjen e francezëve dhe ka mposhtur Navas me një goditje të saktë me kokë në minutën e 60-të.

LEXO EDHE  Rron Broja tregon të vërtetën e largimit nga Partizani

Por miqtë kanë reaguar 8-të minuta më vonë me anë të Mbappe duke i çuar shifrat në 2-3. Goli i dytë personal për sulmuesin 22-vjeçar.