“Më dukesh biseksuale”, Tea tregon eksperiencën me femrat: E kam provuar ,por…

Ish-konkurentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni ka vendosur t’u kthejë përgjigje pyetjeve të ndjekësve në Instagram dhe sigurisht që pyetjet për jetën e saj private nuk kanë munguar.

Një prej ndjekësve i shkruan Teas se i jep ndjesinë sikur është biseksuale. Ish-konkurrentja e “Përputhen”, i tregoi se e ka provuar, por nuk e ka gjetur veten.

LEXO EDHE  Vr*u aksidentalisht kineasten në sheshxhirim, aktori merr vendimin drastik pas ngjarjes tragjike

Pse më jep ndjesitë e një biseksuale?”, e pyet një ndjekëse.

“Do doja të isha, do doja të isha… E kam provuar gjithsesi, por s’ishte për mua”, ia ktheu Tea.