“Ajo po luan rolin e viktimës”/ Bearti thumbon Tean: Njeriu nuk njihet kur dashurohet

Tea Trifoni dhe Bearti i dhanë fund lidhjes së tyre të dashurisë pak kohë më parë.

Ditën e djeshme Tea ka zbuluar disa nga aryset e ndarjes në aplikacionin Përputhen dhe reagimi i Beartit ndaj saj ishte tepër i ashpër. Në një status në rrjetet sociale ai shkruante: Nuk e dija se më shet për 3.99 euro.

Së fundmi ai ka thumbuar sërish ish të dashurën me anë të një postimi të Arjan Konomit.

LEXO EDHE  Dojna Mema bëhet pjesë e "Big Brother VIP", zbulohet cili është pozicioni i saj

Dhe ka një gjë që dua t’ua them juve për ta pasur parasysh në jetë. Njeriu nuk njhet kur dashurohet, njeriu njihet kur ndahet apo kur të ketë mosmarrëveshje. Atëherë do të kuptoni se kush është partneri apo partnerja juaj në ketë kudo që të ndodhet”, shkruhet në status.