Ish e dashura e telefonon Ndriçimin gjatë takimit me Lindën, ja çfarë bëri konkurenti

Një situatë jo shumë e këndshme dhe e sikletshme ndodhi në takimi  e Ndriçimit me Lindën në ‘Përputhen +40’.

Ish e dashura ka telefonuar Ndriçimin gjatë takimit. Ai sqaroi në studio se janë ndarë para pak muajsh, por ajo sërish vazhdon ta telefonojë, pasi nuk heq dorë.

LEXO EDHE  Publikohen fotografitë, ja si dukej Ada e “Për’puthen” para operacioneve plastike

“Unë vetëm s’kam qenë. Me gruan kam 20 vjet që jam ndarë. Me ishin në telefon para një muaji e gjysmë-dy jemi ndarë. Unë prandaj erdha këtu, se u ndava me atë. Më mori në telefon dhe unë nuk e hapa telefonin”,sqaroi  Ndriçimi.