‘O ba…’/ Ulërimat rrënqethëse të vajzës së ‘Kumbarit’ pas vrasjes në Shkodër (Video)

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e kësaj të diele qytetin e Shkodrës, ku një person raportohet se është vrarë me armë zjarri.

Viktimë ka mbetur Bardhok Pllanaj, i njohur si “Kumbari” i Shkodrës. Mësohet se afër vendit të krimit është gjetur edhe një makinë e djegur.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

LEXO EDHE  Parashikimi i motit, ja zonat që mund të përfshihen nga reshjet

Këto janë pamjet e para nga vendi i ngjarjes ku dhe dëgjohet ulërimat therëse të vajzës së tij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tv Rozafa (@tvrozafa)