“Ti je zhigolo, trego ku i more lekët”/ Plas sherri mes Princit dhe Sarës: Femër materialiste

Puntatën e djeshme në Përputhen ka plasur një debat i fortë mes Princit dhe Sarës Gjithçka nisi pas një komenti të Princit në takimin e tij me Aristelën ku tha se “Sarën nuk e pëlqej më”.

Debati vazhdoi në studio me Princin që e akuzoi si materialiste Sarën dhe se i pëlqejnë çunat me Ferrari dhe Porsche.

LEXO EDHE  Elhaida Dani flet për "pullën e zezë" në aeroport para ‘The Voice of Italy’: S’më lanë të hyja në Itali se s’kisha lekë

“S’jam materialiste, ti je zhigolo, tregoje këtu kush ta pagoi helikopterin që i çove Jasminës në takim,” tha Sara.

“Pusho të them se po flas unë,” tha Princi i cili u largua me nerva nga studio.