Nuk është Antonela/ Riniani ‘kapet’ në krahët e një vajze bjonde jashtë Përputhen

Riniani është një prej djemve protagonistë në emisionin Përputhen në Top Channel.

Ai ka dalë me një pjesë të mirë të vajzave në takime ndërsa kohët e fundit shihet një afrim i tij me Antonelën.

Me këtë të fundit zhvilloi edhe takimin e parë sot, ku u pranë shumë pranë njëri-tjetrit. Nuk munguan as puthjet dhe përqafimet.

LEXO EDHE  “Pse shëtit lakuriq?”/ Aktorja ka një përgjigje për të gjithë kritikët

Në media po qarkullojnë foto të Rinianit me një vajzë, por në fakt e vërteta është ndryshe.

Ai është bërë pjesë e një videoklipi kënge.