Jason Derulo dhe modelja zbulojnë gjininë e bebit në një festë madhështore në Bahamas

Jason Derulo dhe e dashura e tij, Jena Frumes zbuluan vetëm para pak ditësh se do të mirëprisnin në jetë fëmijën e tyre të parë.

Këngëtari ndau me ndjekësit pamjet nga festa madhështore e organizuar me miqtë dhe familjarët e tij në Bahamas ku ngjyra e fishekzjarreve që plaseshin tregoi se foshnja që do vijë në jetë është djalë.

LEXO EDHE  "Injorante, të ngre në ajër”/ Plas sherri në "Për'puthen" mes Adës dhe Mikelës, Bruno futet ti ndajë (VIDEO)

“Është blu, është djalë”– bërtiste 31-vjeçari nga gëzimi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jason Derulo (@jasonderulo)