Princ William zgjidhet mashkulli tullac më seksi në botë

Princi William është renditur si një nga djemtë më të kërkuar nga vajzat. Revista ‘The Sun’ ka bërë se fundmi një raport ku ka renditur meshkujt më tërheqës qeros.

Ata kanë kërkuar në ‘google’ faqe website dhe blogje ku ishin më të klikuar djemtë më seksi, mes tyre dhe Princ William. Ai është klikuar rreth 17.6 milionë në tabloid.

LEXO EDHE  Biznesmeni gay kundër orgjive: Ne nuk jemi lodra s*ksi për të përmbushur fantazi perverse

We are very much not a racist family,' says Prince William as he breaks  silence on Meghan and Harry | Channel