Dajana Shabani bën deklaratën e fortë për Robert Berishën: Nuk vlen si këngëtar dhe as moderator

Moderatorja Dajana Shabani, e ftuar në emisionin Why Not në RTV Ora me moreratoren Roza Lati, bëri një deklaratë të fortë për këngëtarin Robert Berisha duke thënë se nuk bën as për moderator dhe as për këngëtar.

“Robert Berishën nuk e sponsorizoj.

Nuk e sponsorizoj as të kënga “Made in Albania” që është një version i shëmtuar i “Made in Rumania” dhe as në moderim. Në asnjë moment  nuk po i heq asnjë pikë dhe asnjë presje, se të kesh humor dhe batutë i bie të jesh dhe inteligjent, nuk po ja heq meritat por nuk është për moderim dhe as për këngëtare.”

LEXO EDHE  Ish-konkurrentja e "Për'puthen" do të botojë së shpejti një libër