“Nuk e duroj dot këtë”, Ervin Kurti: I dërgova mesazh atij që po pija kafe, më ra gjaku në fund të këmbëve

Moderatorët e emisionit “E Diell” treguan mesazhet e gabuara që u kanë dërguar njerëzve të gabuar. Gazetari Ervin Kurti tregoi një moment të sikletshëm kur i ka dërguar mesazh personit me të cilin po pinte një kafe.

“Nuk e duroj dot këtë”, ishte mesazhi që ishte nisur për një person tjetër, por në fakt shkoi te telefoni i atij që kishte përballë.

LEXO EDHE  Ardit Gjebrea zbulon se është vaksinuar plotësisht, ndjekësit shpërthejnë në akuza (FOTO)

“Ai më thotë: ‘A je budalla që më shkruan mua mesazh’. Unë ja marr direkt telefonin dhe i fshij mesazhin. Më ra gjaku në fund të këmbëve”, tha Kurti.