Tea flet për here të parë për ndarjes nga Bearti, zbulon arsyen

Çifti më i përfolur i showbiz-it, Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi nuk janë më bashkë. Dyshja dyshohet se i dhanë fund lidhjes së tyre në ditëlindjen e 22-të Teas.
I pari që konfirmoi ndarjen e çiftit ishte Bearti. Ndërkohë së fundmi ka folur edhe Tea.
E pyetur në Instagram nëse është i vërtetë lajmi për ndarjen e saj nga Bearti ajo u përgjigj me “Po”. Për ndarjen sipas saj “ka pasur arsye të madhe”.
Në media është aluduar se arsyeja madhore është vendimi i Beartit për t’u regjistruar në një faqe online me përmbajtje për të rritur.
LEXO EDHE  Gjykata Supreme në Angli merr vendimin: Testamenti i Princit Philip do të mbetet i fshehtë/ Zbulohet arsyeja