Kryemadhi: Rilindja i ka prerë në besë shqiptarët (Video)

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka publikuar një video në “Facebook”, duke u shprehur se Rilindja ka prerë në besë qytetarët.

Kryemadhi thekson se bashkë do të sjellim ndryshimin, duke shtuar se shqiptarët kanë nevojë për qeverisje, e cila punon për të gjithë shqiptarët.

Postimi i Monika Kryemadhit:

LEXO EDHE  Mesazhi i Yuri Kim: Ndryshim për gjeneratat e reja apo mbrojtja e fantazmave? Pas 30 vitesh tranzicion duhet zgjedhur

Qytetarët në Elbasan i mbajnë mend mirë premtimet e gënjeshtërta vetëm për vota të Rilindjes, e cila i Më 25 prill qytetarët e Elbasanit dhe të gjithë Shqipërisë do t’i ndëshkojnë me votë. Bashkë sjellim ndryshimin dhe një qeverisje që punon për të gjithë shqiptarët.