Dy tërmete godasin sërish Adriatikun, ja sa ballë ishin

Dy tërmete të tjerë kanë rënë sërish ën adriati ditën e sotme, pas atij të fortit një ditë më parë i cili u ndie në disa qytete të vendit.

Tërmete e sotëm kanë qenë 3.8 dhe 3.1 ballë, por që nuk janë ndier në tokë. Ndërkohë që edhe në jug të Italisë ka rënë një tërmet 3.2 ballë.

LEXO EDHE  Tensionet me Serbinë nuk i ‘shkrijnë akujt’ mes Edi Ramës dhe Albin Kurtit