Sfida ndaj Anglisë, kompanitë e basteve nuk e llogarisin Shqipërinë. Ja si kuotohen skuadrat!

Anglia është skuadra superfavorite për të regjistruar emrin mes 13 europianeve që do të jenë në Botërorin “Katar 2022”.

Dhe për kompanitë e basteve, është dukshëm e qartë se sa favoritë janë edhe për këtë ndeshje, teksa vlerësohet me koeficientin 1.25 për fitoren përballë 13 që kuotohet Bastet triumfi i Shqipërisë. Për barazimin kuota është 5.25.

LEXO EDHE  VIDEO/ Florian Marku i papërmbajtshëm, ofendon rëndë kundërshtarin dhe largohet me forcë nga sigurimi

Shqipëria dhe Anglia bëjnë pjesë në Grupin I, së bashku me Hungarinë, Poloninë, Andorrën dhe San Marinon.