Pas buzëve, Ana Kauri bën një tjetër operacion në fytyrë (Foto)

Ish-konkurentja e “Për’puthen”, Ana Kauri, me anë të një postimi në Instastory, ka treguar se ka bërë operacion hundën. Ana ka treguar se e ka bërë ndërhyrjen dy ditë më parë dhe se nuk ka pasur shumë dhimbje.

“Nuk kam as 2 ditë që e kam bërë, por dhimbje nuk kam pasur fare vetëm siklet natën e parë pasi isha me tampona”, ka treguar ajo.

Pas buzëve, Ana Kauri bën një tjetër operacion (FOTO)

Kujtojmë se pak kohë më parë ajo bëri edhe një ndërhyrje në buzë duke i mbushur.