Atdheu i plasi ‘bombën’ në mes të emisionit, Antonela: Nuk më shijoi puthja me ty

Atdheu zbuloi në “Për’puthen Prime” se mes tij dhe Antonelës ka pasur puthje. Antonela rrëfeu se nuk po luan me Mevlanin, por ka xhelozi për të.

Pjesë nga debati:

Atdheu: Ma ka fut 3 herë.

Antonela: Ai është nervozuar se kam puthur Mevlanin. Pse thua skenare?

Atdheu: Kishte bërë zgjedhje me mua e cohet e puth Mevlanin. Unë e kam problem kur një vajzë puth një tjetër. Të kam treguar që ke bërë zgjedhje të gabuar. Pse luan me Mevlanin?

Antonela: Unë e putha Mevlanin se isha super xheloze me Mevlanin. Po të më kishte shijuar puthja me ty, nuk do e kisha puthur Mevlanin.0