Zbulohet kush do të jetë prezantuesja e re e Portokallisë (Foto)

Portokalli do të nisë sezonin e ri më datë 14 mars. Spektakli i humorit do të vijë me disa ndryshime dhe një prej këtyre ndryshimeve është edhe moderatorja.

Eneda Tarifa njoftoi pak javë më parë se rrugëtimi i saj në Portokalli përfundoi, pasi ishte koha t’i përkushtohej projekteve të saj.

Mësohet se përkrah Salsano Rrapit, këtë sezon do të shohim Fjoralba Ponarin. Lajmin e ka konfirmuar vetë Fjoralba në profilin e saj në Instagram, ku kanë vërshuar komente të shumta që e urojnë për pozicionin e saj të ri.

foto galeri