Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi rrëfejnë për herë të parë eksperiencën e tyre me Covid-19

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Ami prej kohësh është larguar nga televizioni ndërkohë që dhe Ermali po bën një pauzë.

Së fundmi, dyshja ka rrëfyer se kanë kaluar Covid-19 dhe kanë treguar simptomat që kishin.

Të ftuar “Dua të të bëj të lumtur”, ata u shprehën: “Në fillim thonim “Jo se nuk është Covidi”, por doli që ishte. Megjithatë e kaluam lehtë”.

LEXO EDHE  Ish-modelja e famshme fotografohet në gjendje të mjerueshme në rrugë me dhëmbë të shkulur

Ndër të tjera, Ami foli dhe për historinë e tyre të dashurisë, ndërsa tha se 10 vitet si të martuar kanë qenë shumë intensivë, por shumë të lumtura.