Aktori i famshëm martohet për herë të pestë me të dashurën 30 vite më të re, e ftuar dhe ish-gruaja

Aktori i famshëm Nicolas Cage, 56 vjeç, është martuar për herë të pestë, këtë herë me të dashurën 26-vjeçare Riko Shibata në një ceremoni të vogël në Las Vegas, ku ish-gruaja dhe djali i tij u bashkuan në festime.

Aktori fitues i Oskarit u martua me Riko në një martesë ‘intime’ në Wynn Casino and Hotel në Sin City më 16 Shkurt, me datën e zgjedhur për të nderuar ditëlindjen e babait të ndjerë të dhëndrit.

“Po, është e vërtetë dhe ne jemi shumë të lumtur,” i tha ai DailyMail në një deklaratë.